Underholdning til julebordet i Oslo sentrum
Underholdning til julebordet i Oslo sentrum - gjør julebordopplevelsen til noe helt spesielt i år. Vi i Julebord.no ønsker å forenkle din julebordplanlegging, og derfor har vi samlet en gavepakke med tilbydere av underholdning til julebord i Oslo sentrum. Finn det showet, den underholderen eller den arrangøren du mener vil gjøre deres kveld magisk.


70 til 850 gjester
Oslo Event Hub - byOSLO
Dronningens gate 4, Oslo
På Oslo Event Hub er det kun fantasien som setter grenser! Dette eventlokalet på 2000 kvm er helt unikt, nyoppusset og ligger midt i hjertet av Oslo sentrum. Lokalet har totalt en kapasitet på opptil 850 gjester og passer perfekt til julebord og årsfester

1 til 200 gjester
Telegrafen Oslo
Kongens gate 21, Oslo
Book dit julebord på Telegrafen. Vi serverer nydelig mat i Restaurant Bestorp, i lukket rom eller i Telefonkiosken Bar. Telegrafen Oslo er Norges største kombinerte utelivs-, serverings- og arrangementsarena. På våre 3200m² kan du bli kjent med et historisk lokale som byr på aktiviteter, visuelle inntrykk, sosialisering og ikke minst de gode samtalene. Les mer her: https://telegrafenoslo.no/julebord-2022/


70 til 600 gjester

opptil 300 gjester

50 til 180 gjester

opptil 270 gjester

50 til 180 gjester
Popsenteret
Trondheimsveien 2. Bygg T, Oslo
Popsenteret passer utmerket til julebord. Fleksible lokaler av ulik størrelse og omfang, grupperom, pausearealer og museumsutstilling- noe som gjør det mulig å holde heldagsarrangementer og selskaper fra 30 til 250 gjester. Her kan vi tilby komplette pakker for konferanse og selskap, enten det er på dagen eller som kveldsarrangement– rett ved Schous bryggeri på Løkka!

2 til 50 gjester


50 til 5000 gjester

50 til 200 gjester

2 til 250 gjester